Stolárstvo Haulík s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52254763
DIČ: 2120954671
IČ DPH: SK2120954671
J. G. Tajovského 1825/30, Dvory nad Žitavou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. G. Tajovského 1825/30, Dvory nad Žitavou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 2. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2019
Spisová značka: Sro/47659/N
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Stolárstvo; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Haulík od 2. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stolárstvo Haulík s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 867 % na 2,7 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 208,8 tis. €.

208,8 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
198,0 tis. €
Aktíva
30,8 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 −13,1 tis., 2023 28,0 tis., 2024 281, 2025 2,7 tis.20216,1 tis.2022−13,1 tis.202328,0 tis.202428120252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,5 tis., 2022 123,2 tis., 2023 286,7 tis., 2024 175,8 tis., 2025 208,8 tis.2021111,5 tis.2022123,2 tis.2023286,7 tis.2024175,8 tis.2025208,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 208,8 tis. € 2,7 tis. €
2024 175,8 tis. € 281 €
2023 286,7 tis. € 28,0 tis. €
2022 123,2 tis. € -13,1 tis. €
2021 111,5 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,8 tis. €
  • Záväzky167,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stolárstvo Haulík s.r.o. v konkurze?

Stolárstvo Haulík s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stolárstvo Haulík s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stolárstvo Haulík s.r.o. tržby 208,8 tis. €.

Je firma Stolárstvo Haulík s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stolárstvo Haulík s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je Stolárstvo Haulík s.r.o. platiteľom DPH?

Stolárstvo Haulík s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stolárstvo Haulík s.r.o. sídli?

Stolárstvo Haulík s.r.o. má sídlo na adrese J. G. Tajovského 1825/30, Dvory nad Žitavou, 941 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026