MALE MANU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52245411
DIČ: 2120958334
IČ DPH: SK2120958334
Stará Vajnorská 13356/17/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 13356/17/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2022
Spisová značka: Sro/135583/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Runya Qiu od 12. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MALE MANU s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 214,5 tis. €.

214,5 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
26,4 tis. €
Aktíva
23,2 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 5,4 tis., 2023 938, 2024 −458, 2025 3,3 tis.20219,1 tis.20225,4 tis.20239382024−45820253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,9 tis., 2022 347,0 tis., 2023 332,5 tis., 2024 303,0 tis., 2025 214,5 tis.202143,9 tis.2022347,0 tis.2023332,5 tis.2024303,0 tis.2025214,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,5 tis. € 3,3 tis. €
2024 303,0 tis. € -458 €
2023 332,5 tis. € 938 €
2022 347,0 tis. € 5,4 tis. €
2021 43,9 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,2 tis. €
  • Záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MALE MANU s. r. o. v konkurze?

MALE MANU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MALE MANU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MALE MANU s. r. o. tržby 214,5 tis. €.

Je firma MALE MANU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MALE MANU s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je MALE MANU s. r. o. platiteľom DPH?

MALE MANU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MALE MANU s. r. o. sídli?

MALE MANU s. r. o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 13356/17/E, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026