MONITOR BP+, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52241211
DIČ: 2120971116
Pod hrabinou 523/24, Košice - mestská časť Myslava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod hrabinou 523/24, Košice - mestská časť Myslava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 19. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/45920/V
Predmet podnikania (výber): Bezpečnostnotechnické služby; Vzdelávacia činnosť na úseku civilnej ochrany obyvateľstva; Vypracovanie a aktualizácia plánu ochrany obyvateľstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hana Libová od 19. 3. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Lenka Šťavová od 19. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONITOR BP+, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 33,4 tis. €.

33,4 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
25,4 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 12,1 tis., 2023 17,0 tis., 2024 10,9 tis., 2025 4,1 tis.202114,2 tis.202212,1 tis.202317,0 tis.202410,9 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,4 tis., 2022 44,4 tis., 2023 30,2 tis., 2024 31,8 tis., 2025 33,4 tis.202148,4 tis.202244,4 tis.202330,2 tis.202431,8 tis.202533,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,4 tis. € 4,1 tis. €
2024 31,8 tis. € 10,9 tis. €
2023 30,2 tis. € 17,0 tis. €
2022 44,4 tis. € 12,1 tis. €
2021 48,4 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONITOR BP+, s. r. o. v konkurze?

MONITOR BP+, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONITOR BP+, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONITOR BP+, s. r. o. tržby 33,4 tis. €.

Je firma MONITOR BP+, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONITOR BP+, s. r. o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma MONITOR BP+, s. r. o. sídli?

MONITOR BP+, s. r. o. má sídlo na adrese Pod hrabinou 523/24, Košice - mestská časť Myslava, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026