M-R Stav Invest, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52239730
DIČ: 2120962954
IČ DPH: SK2120962954
Ekoosada 3127/142, Veľké Úľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ekoosada 3127/142, Veľké Úľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 15. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/44057/T
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Šafárik od 15. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-R Stav Invest, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 90 % na 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 36,8 tis. €.

36,8 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
73,2 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 9,4 tis., 2023 9,6 tis., 2024 −15,1 tis., 2025 −1,5 tis.20214,3 tis.20229,4 tis.20239,6 tis.2024−15,1 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 501,6 tis., 2022 48,8 tis., 2023 49,2 tis., 2024 32,8 tis., 2025 36,8 tis.2021501,6 tis.202248,8 tis.202349,2 tis.202432,8 tis.202536,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,8 tis. € -1,5 tis. €
2024 32,8 tis. € -15,1 tis. €
2023 49,2 tis. € 9,6 tis. €
2022 48,8 tis. € 9,4 tis. €
2021 501,6 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky65,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-R Stav Invest, s.r.o. v konkurze?

M-R Stav Invest, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-R Stav Invest, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-R Stav Invest, s.r.o. tržby 36,8 tis. €.

Je firma M-R Stav Invest, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-R Stav Invest, s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je M-R Stav Invest, s.r.o. platiteľom DPH?

M-R Stav Invest, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-R Stav Invest, s.r.o. sídli?

M-R Stav Invest, s.r.o. má sídlo na adrese Ekoosada 3127/142, Veľké Úľany, 925 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026