ZAJAZDI SI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52232298
DIČ: 2120960930
IČ DPH: SK2120960930
Badín 374, Badín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Badín 374, Badín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 28. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 11. 2019
Spisová značka: Sro/36055/S
Predmet podnikania (výber): medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 19; podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Suja od 5. 2. 2020
    konateľ
  • Emília Sujová od 19. 5. 2022
    spoločník
  • Resale SE od 22. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAJAZDI SI s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 92,9 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
92,9 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
820,8 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,1 tis., 2022 108,8 tis., 2023 19,2 tis., 2024 3,2 tis., 2025 92,9 tis.202168,1 tis.2022108,8 tis.202319,2 tis.20243,2 tis.202592,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 1,1 mil., 2023 831,1 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,2 mil.20212,0 mil.20221,1 mil.2023831,1 tis.20241,1 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 92,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 3,2 tis. €
2023 831,1 tis. € 19,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 108,8 tis. €
2021 2,0 mil. € 68,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok472,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky396,5 tis. €
  • Finančné účty250,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov222,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie92,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky106,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky198,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAJAZDI SI s.r.o. v konkurze?

ZAJAZDI SI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAJAZDI SI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAJAZDI SI s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma ZAJAZDI SI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAJAZDI SI s.r.o. dosiahla zisk 92,9 tis. €.

Je ZAJAZDI SI s.r.o. platiteľom DPH?

ZAJAZDI SI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAJAZDI SI s.r.o. sídli?

ZAJAZDI SI s.r.o. má sídlo na adrese Badín 374, Badín, 976 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026