Rudolph Logistics Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52227251
DIČ: 2120968696
IČ DPH: SK2120968696
Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/135170/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Edzard Oltmanns od 1. 6. 2021
    konateľ
  • Peter Weide od 22. 2. 2019
    konateľ
  • Rudolph General Solutions GmbH od 2. 10. 2024
    spoločník
  • Rudolph Holding GmbH od 22. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 535 % na 137,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
137,5 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
383,4 tis. €
Aktíva
143,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
81,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 228,5 tis., 2022 262,9 tis., 2023 108,7 tis., 2024 21,7 tis., 2025 137,5 tis.2021228,5 tis.2022262,9 tis.2023108,7 tis.202421,7 tis.2025137,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20211,5 mil.20221,6 mil.20231,8 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 137,5 tis. €
2024 1,8 mil. € 21,7 tis. €
2023 1,8 mil. € 108,7 tis. €
2022 1,6 mil. € 262,9 tis. €
2021 1,5 mil. € 228,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky300,5 tis. €
  • Finančné účty64,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie137,5 tis. €
  • Rezervy25,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky210,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. v konkurze?

Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 137,5 tis. €.

Je Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. sídli?

Rudolph Logistics Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Pribinova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026