RVcompany s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52226042
DIČ: 2120950777
IČ DPH: SK2120950777
Haburská 9, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haburská 9, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 23. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2020
Spisová značka: Sro/135227/B
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Valovič od 23. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RVcompany s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 185 % na 7,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 376,0 tis. €.

376,0 tis. €
Tržby
7,8 tis. €
Zisk
376,0 tis. €
Celkové výnosy
44,2 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 917, 2023 4,6 tis., 2024 2,7 tis., 2025 7,8 tis.2021−1,8 tis.202291720234,6 tis.20242,7 tis.20257,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 184,7 tis., 2022 234,2 tis., 2023 377,8 tis., 2024 388,1 tis., 2025 376,0 tis.2021184,7 tis.2022234,2 tis.2023377,8 tis.2024388,1 tis.2025376,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 376,0 tis. € 7,8 tis. €
2024 388,1 tis. € 2,7 tis. €
2023 377,8 tis. € 4,6 tis. €
2022 234,2 tis. € 917 €
2021 184,7 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty37,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku436 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,6 tis. €
  • Bankové úvery14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RVcompany s.r.o. v konkurze?

RVcompany s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RVcompany s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RVcompany s.r.o. tržby 376,0 tis. €.

Je firma RVcompany s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RVcompany s.r.o. dosiahla zisk 7,8 tis. €.

Je RVcompany s.r.o. platiteľom DPH?

RVcompany s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RVcompany s.r.o. sídli?

RVcompany s.r.o. má sídlo na adrese Haburská 9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026