Svetlo Hôr s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52207943
DIČ: 2121011827
IČ DPH: SK2121011827
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 22. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/137541/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Dizajnérske činnosti; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Zubáč od 22. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Svetlo Hôr s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 190 % na 9,4 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 54,8 tis. €.

54,8 tis. €
Tržby
9,4 tis. €
Zisk
57,1 tis. €
Aktíva
55,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 9,4 tis., 2023 5,6 tis., 2024 3,2 tis., 2025 9,4 tis.202110,3 tis.20229,4 tis.20235,6 tis.20243,2 tis.20259,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 217,9 tis., 2022 245,5 tis., 2023 178,3 tis., 2024 68,6 tis., 2025 54,8 tis.2021217,9 tis.2022245,5 tis.2023178,3 tis.202468,6 tis.202554,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,8 tis. € 9,4 tis. €
2024 68,6 tis. € 3,2 tis. €
2023 178,3 tis. € 5,6 tis. €
2022 245,5 tis. € 9,4 tis. €
2021 217,9 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,8 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Svetlo Hôr s. r. o. v konkurze?

Svetlo Hôr s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Svetlo Hôr s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Svetlo Hôr s. r. o. tržby 54,8 tis. €.

Je firma Svetlo Hôr s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Svetlo Hôr s. r. o. dosiahla zisk 9,4 tis. €.

Je Svetlo Hôr s. r. o. platiteľom DPH?

Svetlo Hôr s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Svetlo Hôr s. r. o. sídli?

Svetlo Hôr s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026