SYNERGY CONSULTING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52202712
DIČ: 2120952900
IČ DPH: SK2120952900
Márie Terézie 3174/7, Holič

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Márie Terézie 3174/7, Holič Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 5. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/43943/T
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Dobiaš od 12. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SYNERGY CONSULTING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 234 % na 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 377,8 tis. €.

377,8 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
399,2 tis. €
Celkové výnosy
195,7 tis. €
Aktíva
70,4 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
11,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 6,8 tis., 2023 9,8 tis., 2024 4,2 tis., 2025 14,1 tis.20216,3 tis.20226,8 tis.20239,8 tis.20244,2 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,0 tis., 2022 49,5 tis., 2023 165,4 tis., 2024 406,5 tis., 2025 377,8 tis.202143,0 tis.202249,5 tis.2023165,4 tis.2024406,5 tis.2025377,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 377,8 tis. € 14,1 tis. €
2024 406,5 tis. € 4,2 tis. €
2023 165,4 tis. € 9,8 tis. €
2022 49,5 tis. € 6,8 tis. €
2021 43,0 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok140,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,9 tis. €
  • Finančné účty45,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky66,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky58,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SYNERGY CONSULTING s.r.o. v konkurze?

SYNERGY CONSULTING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SYNERGY CONSULTING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SYNERGY CONSULTING s.r.o. tržby 377,8 tis. €.

Je firma SYNERGY CONSULTING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SYNERGY CONSULTING s.r.o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je SYNERGY CONSULTING s.r.o. platiteľom DPH?

SYNERGY CONSULTING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SYNERGY CONSULTING s.r.o. sídli?

SYNERGY CONSULTING s.r.o. má sídlo na adrese Márie Terézie 3174/7, Holič, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026