RAJAMI Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52199100
DIČ: 2120935344
IČ DPH: SK2120935344
Popradská 12242/84, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Popradská 12242/84, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 15. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 4. 2019
Spisová značka: Sro/140267/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iných prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Janka Michálková od 20. 5. 2019
    konateľspoločník
  • Rastislav Michálek od 20. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAJAMI Invest s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 297,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 805,6 tis. €.

805,6 tis. €
Tržby
297,4 tis. €
Zisk
805,6 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
597,7 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
69,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,5 tis., 2022 98,9 tis., 2023 279,1 tis., 2024 252,0 tis., 2025 297,4 tis.202151,5 tis.202298,9 tis.2023279,1 tis.2024252,0 tis.2025297,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 393,5 tis., 2022 600,3 tis., 2023 790,4 tis., 2024 706,4 tis., 2025 805,6 tis.2021393,5 tis.2022600,3 tis.2023790,4 tis.2024706,4 tis.2025805,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 805,6 tis. € 297,4 tis. €
2024 706,4 tis. € 252,0 tis. €
2023 790,4 tis. € 279,1 tis. €
2022 600,3 tis. € 98,9 tis. €
2021 393,5 tis. € 51,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok482,7 tis. €
  • Zásoby11,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky388,3 tis. €
  • Finančné účty222,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov295,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie297,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky467,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAJAMI Invest s. r. o. v konkurze?

RAJAMI Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAJAMI Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAJAMI Invest s. r. o. tržby 805,6 tis. €.

Je firma RAJAMI Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAJAMI Invest s. r. o. dosiahla zisk 297,4 tis. €.

Je RAJAMI Invest s. r. o. platiteľom DPH?

RAJAMI Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAJAMI Invest s. r. o. sídli?

RAJAMI Invest s. r. o. má sídlo na adrese Popradská 12242/84, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026