B&B Premium Cars, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52183823
DIČ: 2120939447
IČ DPH: SK2120939447
Turie 610, Turie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turie 610, Turie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 22. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/71659/L
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erika Buryová od 22. 2. 2019
    konateľspoločník
  • Martin Mičúch od 22. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B&B Premium Cars, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 14,5 tis. € a tržby jej narástli o 73 % na 535,6 tis. €.

535,6 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
537,0 tis. €
Celkové výnosy
348,6 tis. €
Aktíva
63,1 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 15,0 tis., 2023 9,5 tis., 2024 7,5 tis., 2025 14,5 tis.20213,4 tis.202215,0 tis.20239,5 tis.20247,5 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,8 tis., 2022 549,2 tis., 2023 687,3 tis., 2024 309,9 tis., 2025 535,6 tis.2021155,8 tis.2022549,2 tis.2023687,3 tis.2024309,9 tis.2025535,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 535,6 tis. € 14,5 tis. €
2024 309,9 tis. € 7,5 tis. €
2023 687,3 tis. € 9,5 tis. €
2022 549,2 tis. € 15,0 tis. €
2021 155,8 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,7 tis. €
  • Finančné účty310,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky224,3 tis. €
  • Bankové úvery61,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B&B Premium Cars, s. r. o. v konkurze?

B&B Premium Cars, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B&B Premium Cars, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B&B Premium Cars, s. r. o. tržby 535,6 tis. €.

Je firma B&B Premium Cars, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B&B Premium Cars, s. r. o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je B&B Premium Cars, s. r. o. platiteľom DPH?

B&B Premium Cars, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B&B Premium Cars, s. r. o. sídli?

B&B Premium Cars, s. r. o. má sídlo na adrese Turie 610, Turie, 013 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026