RE Steel s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52167313
DIČ: 2120961249
IČ DPH: SK2120961249
A. Hlinku 2625, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 2625, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 12. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 4. 2019
Spisová značka: Sro/71819/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • René Šperka od 12. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RE Steel s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 117,0 tis. € a tržby jej narástli o 223 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
117,0 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
591,9 tis. €
Aktíva
198,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 40,1 tis., 2023 89,0 tis., 2024 −24,5 tis., 2025 117,0 tis.20211,6 tis.202240,1 tis.202389,0 tis.2024−24,5 tis.2025117,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 171,1 tis., 2022 454,8 tis., 2023 1,0 mil., 2024 544,5 tis., 2025 1,8 mil.2021171,1 tis.2022454,8 tis.20231,0 mil.2024544,5 tis.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 117,0 tis. €
2024 544,5 tis. € -24,5 tis. €
2023 1,0 mil. € 89,0 tis. €
2022 454,8 tis. € 40,1 tis. €
2021 171,1 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok301,5 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky148,5 tis. €
  • Finančné účty128,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie198,0 tis. €
  • Záväzky393,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RE Steel s. r. o. v konkurze?

RE Steel s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RE Steel s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RE Steel s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma RE Steel s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RE Steel s. r. o. dosiahla zisk 117,0 tis. €.

Je RE Steel s. r. o. platiteľom DPH?

RE Steel s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RE Steel s. r. o. sídli?

RE Steel s. r. o. má sídlo na adrese A. Hlinku 2625, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026