Lurus legal, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52164705
DIČ: 2120927578
IČ DPH: SK2120927578
Plánky 2878/124, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plánky 2878/124, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 11. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2022
Spisová značka: Sro/133982/B
Predmet podnikania: Poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Sivák od 11. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lurus legal, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 46,3 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 80,5 tis. €.

80,5 tis. €
Tržby
46,3 tis. €
Zisk
96,7 tis. €
Aktíva
51,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,0 tis., 2022 40,4 tis., 2023 34,2 tis., 2024 31,3 tis., 2025 46,3 tis.202129,0 tis.202240,4 tis.202334,2 tis.202431,3 tis.202546,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,1 tis., 2022 61,3 tis., 2023 58,1 tis., 2024 66,5 tis., 2025 80,5 tis.202145,1 tis.202261,3 tis.202358,1 tis.202466,5 tis.202580,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,5 tis. € 46,3 tis. €
2024 66,5 tis. € 31,3 tis. €
2023 58,1 tis. € 34,2 tis. €
2022 61,3 tis. € 40,4 tis. €
2021 45,1 tis. € 29,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,8 tis. €
  • Záväzky44,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lurus legal, s. r. o. v konkurze?

Lurus legal, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lurus legal, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lurus legal, s. r. o. tržby 80,5 tis. €.

Je firma Lurus legal, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lurus legal, s. r. o. dosiahla zisk 46,3 tis. €.

Je Lurus legal, s. r. o. platiteľom DPH?

Lurus legal, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lurus legal, s. r. o. sídli?

Lurus legal, s. r. o. má sídlo na adrese Plánky 2878/124, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 840 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026