Bodywear s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52160530
DIČ: 2120927160
Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 25. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/134418/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Vlček od 25. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Miriam Vlčková od 25. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bodywear s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 364 % na 9,0 tis. € a tržby jej narástli o 170 % na 77,4 tis. €.

77,4 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
111,2 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 303, 2022 888, 2023 32, 2024 1,9 tis., 2025 9,0 tis.2021303202288820233220241,9 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,7 tis., 2022 21,0 tis., 2023 4,3 tis., 2024 28,7 tis., 2025 77,4 tis.202142,7 tis.202221,0 tis.20234,3 tis.202428,7 tis.202577,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,4 tis. € 9,0 tis. €
2024 28,7 tis. € 1,9 tis. €
2023 4,3 tis. € 32 €
2022 21,0 tis. € 888 €
2021 42,7 tis. € 303 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky93,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bodywear s.r.o. v konkurze?

Bodywear s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bodywear s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bodywear s.r.o. tržby 77,4 tis. €.

Je firma Bodywear s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bodywear s.r.o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Kde firma Bodywear s.r.o. sídli?

Bodywear s.r.o. má sídlo na adrese Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026