H2LK BEAUTY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52146278
DIČ: 2120914004
Perín 320, Perín-Chym

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Perín 320, Perín-Chym Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 19. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/45401/V
Predmet podnikania (výber): Manikúra; Služby súvisiace so skrášľovaním tela; Fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lenka Pavlov od 19. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. Vladimír Pavlov od 19. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H2LK BEAUTY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 26,7 tis. € a tržby jej narástli o 292 % na 70,6 tis. €.

70,6 tis. €
Tržby
26,7 tis. €
Zisk
48,5 tis. €
Aktíva
31,7 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,4 tis., 2022 −1,1 tis., 2023 4,9 tis., 2024 13,6 tis., 2025 26,7 tis.202125,4 tis.2022−1,1 tis.20234,9 tis.202413,6 tis.202526,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,0 tis., 2022 0, 2023 8,5 tis., 2024 18,0 tis., 2025 70,6 tis.202130,0 tis.2022020238,5 tis.202418,0 tis.202570,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,6 tis. € 26,7 tis. €
2024 18,0 tis. € 13,6 tis. €
2023 8,5 tis. € 4,9 tis. €
2022 0 € -1,1 tis. €
2021 30,0 tis. € 25,4 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,7 tis. €
  • Záväzky16,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H2LK BEAUTY s.r.o. v konkurze?

H2LK BEAUTY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H2LK BEAUTY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H2LK BEAUTY s.r.o. tržby 70,6 tis. €.

Je firma H2LK BEAUTY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H2LK BEAUTY s.r.o. dosiahla zisk 26,7 tis. €.

Kde firma H2LK BEAUTY s.r.o. sídli?

H2LK BEAUTY s.r.o. má sídlo na adrese Perín 320, Perín-Chym, 044 74.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026