SUMM Legal&Tech, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52133117
DIČ: 2120903477
IČ DPH: SK2120903477
Trebišovská 148/13, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trebišovská 148/13, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 1. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/133516/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Simona Uhrinová od 1. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUMM Legal&Tech, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 8 € a tržby jej klesli o 1 % na 31,1 tis. €.

31,1 tis. €
Tržby
8 €
Zisk
30,1 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,2 tis., 2022 11,3 tis., 2023 8,4 tis., 2024 4,8 tis., 2025 82021−3,2 tis.202211,3 tis.20238,4 tis.20244,8 tis.20258
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,0 tis., 2022 24,2 tis., 2023 32,4 tis., 2024 31,5 tis., 2025 31,1 tis.202112,0 tis.202224,2 tis.202332,4 tis.202431,5 tis.202531,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,1 tis. € 8 €
2024 31,5 tis. € 4,8 tis. €
2023 32,4 tis. € 8,4 tis. €
2022 24,2 tis. € 11,3 tis. €
2021 12,0 tis. € -3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUMM Legal&Tech, s. r. o. v konkurze?

SUMM Legal&Tech, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUMM Legal&Tech, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUMM Legal&Tech, s. r. o. tržby 31,1 tis. €.

Je firma SUMM Legal&Tech, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUMM Legal&Tech, s. r. o. dosiahla zisk 8 €.

Je SUMM Legal&Tech, s. r. o. platiteľom DPH?

SUMM Legal&Tech, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUMM Legal&Tech, s. r. o. sídli?

SUMM Legal&Tech, s. r. o. má sídlo na adrese Trebišovská 148/13, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026