NINMIA RECYKLING, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52132358
DIČ: 2120934728
IČ DPH: SK2120934728
Láb 128, Láb

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Láb 128, Láb Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 8. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 6. 2020
Spisová značka: Sro/133877/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prípravné práce k realizácií stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Lazar od 8. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NINMIA RECYKLING, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 16,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 389,3 tis. €.

389,3 tis. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
437,6 tis. €
Celkové výnosy
880,0 tis. €
Aktíva
29,1 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
58,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,3 tis., 2022 10,8 tis., 2023 −48,9 tis., 2024 31,1 tis., 2025 16,1 tis.2021−1,3 tis.202210,8 tis.2023−48,9 tis.202431,1 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,0 tis., 2022 258,3 tis., 2023 270,2 tis., 2024 415,9 tis., 2025 389,3 tis.2021170,0 tis.2022258,3 tis.2023270,2 tis.2024415,9 tis.2025389,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 389,3 tis. € 16,1 tis. €
2024 415,9 tis. € 31,1 tis. €
2023 270,2 tis. € -48,9 tis. €
2022 258,3 tis. € 10,8 tis. €
2021 170,0 tis. € -1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok608,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky199,3 tis. €
  • Finančné účty18,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie53,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-17,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky413,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky404,7 tis. €
  • Bankové úvery33,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NINMIA RECYKLING, s. r. o. v konkurze?

NINMIA RECYKLING, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NINMIA RECYKLING, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NINMIA RECYKLING, s. r. o. tržby 389,3 tis. €.

Je firma NINMIA RECYKLING, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NINMIA RECYKLING, s. r. o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Je NINMIA RECYKLING, s. r. o. platiteľom DPH?

NINMIA RECYKLING, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NINMIA RECYKLING, s. r. o. sídli?

NINMIA RECYKLING, s. r. o. má sídlo na adrese Láb 128, Láb, 900 67.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026