Optika pri nemocnici, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52130169
DIČ: 2120901706
IČ DPH: SK2120901706
Povstania 598/14, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Povstania 598/14, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 3. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 1. 2019
Spisová značka: Sro/35671/S
Predmet podnikania (výber): Očná optika; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvia Kurillová od 3. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Optika pri nemocnici, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 222,7 tis. €.

222,7 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
222,7 tis. €
Celkové výnosy
140,1 tis. €
Aktíva
124,2 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
45,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,4 tis., 2022 26,0 tis., 2023 35,2 tis., 2024 15,4 tis., 2025 14,8 tis.202121,4 tis.202226,0 tis.202335,2 tis.202415,4 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 174,6 tis., 2022 207,7 tis., 2023 220,5 tis., 2024 211,8 tis., 2025 222,7 tis.2021174,6 tis.2022207,7 tis.2023220,5 tis.2024211,8 tis.2025222,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 222,7 tis. € 14,8 tis. €
2024 211,8 tis. € 15,4 tis. €
2023 220,5 tis. € 35,2 tis. €
2022 207,7 tis. € 26,0 tis. €
2021 174,6 tis. € 21,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,3 tis. €
  • Zásoby32,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty68,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky788 €
  • Krátkodobé záväzky12,0 tis. €
  • Bankové úvery3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Optika pri nemocnici, s.r.o. v konkurze?

Optika pri nemocnici, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Optika pri nemocnici, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Optika pri nemocnici, s.r.o. tržby 222,7 tis. €.

Je firma Optika pri nemocnici, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Optika pri nemocnici, s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je Optika pri nemocnici, s.r.o. platiteľom DPH?

Optika pri nemocnici, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Optika pri nemocnici, s.r.o. sídli?

Optika pri nemocnici, s.r.o. má sídlo na adrese Povstania 598/14, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026