Jazyková škola GO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52114082
DIČ: 2120894721
IČ DPH: SK2120894721
Pribinova 375/11, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 375/11, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.30
Dátum vzniku: 19. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2026
Spisová značka: Sro/43510/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Vanesa Tarinová od 19. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Vladimír Tarina od 19. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jazyková škola GO, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 48,7 tis. €.

48,7 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
48,9 tis. €
Celkové výnosy
13,9 tis. €
Aktíva
8,8 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
59,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 4,1 tis., 2023 845, 2024 −150, 2025 3,4 tis.20211,1 tis.20224,1 tis.20238452024−15020253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,6 tis., 2022 43,5 tis., 2023 42,9 tis., 2024 43,5 tis., 2025 48,7 tis.202134,6 tis.202243,5 tis.202342,9 tis.202443,5 tis.202548,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 35,2 tis., 2022 43,6 tis., 2023 43,0 tis., 2024 43,7 tis., 2025 48,9 tis.202135,2 tis.202243,6 tis.202343,0 tis.202443,7 tis.202548,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 158, 2022 719, 2023 161, 2024 340, 2025 34020211582022719202316120243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,7 tis. € 3,4 tis. €
2024 43,5 tis. € -150 €
2023 42,9 tis. € 845 €
2022 43,5 tis. € 4,1 tis. €
2021 34,6 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Finančné účty11,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku323 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky295 €
  • Krátkodobé záväzky3,5 tis. €
  • Bankové úvery1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jazyková škola GO, s.r.o. v konkurze?

Jazyková škola GO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jazyková škola GO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jazyková škola GO, s.r.o. tržby 48,7 tis. €.

Je firma Jazyková škola GO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jazyková škola GO, s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Jazyková škola GO, s.r.o. platiteľom DPH?

Jazyková škola GO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jazyková škola GO, s.r.o. sídli?

Jazyková škola GO, s.r.o. má sídlo na adrese Pribinova 375/11, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026