Crmomani s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52113515
DIČ: 2120900133
IČ DPH: SK2120900133
Zelená 1916/15, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zelená 1916/15, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2023
Spisová značka: Sro/35676/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Lepieš od 3. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Crmomani s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,1 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 114,0 tis. €.

114,0 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Strata
86,7 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 605, 2023 6,5 tis., 2024 3,4 tis., 2025 −9,1 tis.20212,9 tis.202260520236,5 tis.20243,4 tis.2025−9,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,5 tis., 2022 34,7 tis., 2023 123,7 tis., 2024 153,4 tis., 2025 114,0 tis.202149,5 tis.202234,7 tis.2023123,7 tis.2024153,4 tis.2025114,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,0 tis. € -9,1 tis. €
2024 153,4 tis. € 3,4 tis. €
2023 123,7 tis. € 6,5 tis. €
2022 34,7 tis. € 605 €
2021 49,5 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,6 tis. €
  • Záväzky41,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Crmomani s.r.o. v konkurze?

Crmomani s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Crmomani s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Crmomani s.r.o. tržby 114,0 tis. €.

Je firma Crmomani s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Crmomani s.r.o. vykázala stratu 9,1 tis. €.

Je Crmomani s.r.o. platiteľom DPH?

Crmomani s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Crmomani s.r.o. sídli?

Crmomani s.r.o. má sídlo na adrese Zelená 1916/15, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026