CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52112829
DIČ: 2120908262
IČ DPH: SK2120908262
Žižkova 22B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žižkova 22B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 19. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2025
Spisová značka: Sro/133512/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Oľga Bušo od 22. 4. 2024
    konateľ
  • Family Care Holding, a.s. od 21. 6. 2024
    spoločník
  • synaxys s.r.o. od 21. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 88 % na 62,8 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
62,8 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
254,7 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,4 tis., 2022 80,1 tis., 2023 26,7 tis., 2024 33,5 tis., 2025 62,8 tis.202135,4 tis.202280,1 tis.202326,7 tis.202433,5 tis.202562,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,4 mil.20211,1 mil.20221,4 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 62,8 tis. €
2024 1,8 mil. € 33,5 tis. €
2023 1,7 mil. € 26,7 tis. €
2022 1,4 mil. € 80,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 35,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok73,4 tis. €
  • Zásoby91,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky737,8 tis. €
  • Finančné účty104,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie25,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy142,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,8 tis. €
  • Rezervy9,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky606,3 tis. €
  • Bankové úvery111,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. v konkurze?

CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. dosiahla zisk 62,8 tis. €.

Je CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. platiteľom DPH?

CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. sídli?

CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. má sídlo na adrese Žižkova 22B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026