UMYJEM TO SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52101240
DIČ: 2120894864
IČ DPH: SK2120894864
Veľká okružná 17, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká okružná 17, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 19. 12. 2018
DPH: Platiteľ DPH od 19. 8. 2019
Spisová značka: Sro/80594/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Volejníček od 19. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Martin Herman od 19. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UMYJEM TO SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,6 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 19,6 tis. €.

19,6 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
28,1 tis. €
Aktíva
16,9 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 −15,0 tis., 2023 1,1 tis., 2024 −9,5 tis., 2025 9,6 tis.20219,4 tis.2022−15,0 tis.20231,1 tis.2024−9,5 tis.20259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 327,4 tis., 2022 23,1 tis., 2023 34,9 tis., 2024 44,5 tis., 2025 19,6 tis.2021327,4 tis.202223,1 tis.202334,9 tis.202444,5 tis.202519,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,6 tis. € 9,6 tis. €
2024 44,5 tis. € -9,5 tis. €
2023 34,9 tis. € 1,1 tis. €
2022 23,1 tis. € -15,0 tis. €
2021 327,4 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,9 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UMYJEM TO SK s.r.o. v konkurze?

UMYJEM TO SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UMYJEM TO SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UMYJEM TO SK s.r.o. tržby 19,6 tis. €.

Je firma UMYJEM TO SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UMYJEM TO SK s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je UMYJEM TO SK s.r.o. platiteľom DPH?

UMYJEM TO SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UMYJEM TO SK s.r.o. sídli?

UMYJEM TO SK s.r.o. má sídlo na adrese Veľká okružná 17, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026