JUMI MONT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52089517
DIČ: 2120895678
IČ DPH: SK2120895678
Duklianska 1434, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianska 1434, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 19. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 3. 2019
Spisová značka: Sro/37434/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Urda od 19. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Mihalčin od 19. 12. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMI MONT s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,3 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 207,7 tis. €.

207,7 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
73,3 tis. €
Aktíva
758 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 −20,2 tis., 2023 4,3 tis., 2024 −10,4 tis., 2025 2,3 tis.20216,2 tis.2022−20,2 tis.20234,3 tis.2024−10,4 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 286,2 tis., 2022 235,3 tis., 2023 323,7 tis., 2024 151,2 tis., 2025 207,7 tis.2021286,2 tis.2022235,3 tis.2023323,7 tis.2024151,2 tis.2025207,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,7 tis. € 2,3 tis. €
2024 151,2 tis. € -10,4 tis. €
2023 323,7 tis. € 4,3 tis. €
2022 235,3 tis. € -20,2 tis. €
2021 286,2 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie758 €
  • Záväzky72,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMI MONT s. r. o. v konkurze?

JUMI MONT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMI MONT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMI MONT s. r. o. tržby 207,7 tis. €.

Je firma JUMI MONT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMI MONT s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je JUMI MONT s. r. o. platiteľom DPH?

JUMI MONT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMI MONT s. r. o. sídli?

JUMI MONT s. r. o. má sídlo na adrese Duklianska 1434, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026