Cesty Mosty SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52078205
DIČ: 2120893093
IČ DPH: SK2120893093
Nad Dunajom 768/2, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nad Dunajom 768/2, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 15. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2019
Spisová značka: Sro/133434/B
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti stavebného dozoru; Výkon činnosti stavbyvedúceho; Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Darovec od 15. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cesty Mosty SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 4,6 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 30,5 tis. €.

30,5 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
58,0 tis. €
Aktíva
55,3 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 12,1 tis., 2023 1,8 tis., 2024 193, 2025 4,6 tis.202118,1 tis.202212,1 tis.20231,8 tis.202419320254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,8 tis., 2022 23,5 tis., 2023 13,6 tis., 2024 22,3 tis., 2025 30,5 tis.202159,8 tis.202223,5 tis.202313,6 tis.202422,3 tis.202530,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,5 tis. € 4,6 tis. €
2024 22,3 tis. € 193 €
2023 13,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 23,5 tis. € 12,1 tis. €
2021 59,8 tis. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,3 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cesty Mosty SK, s. r. o. v konkurze?

Cesty Mosty SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cesty Mosty SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cesty Mosty SK, s. r. o. tržby 30,5 tis. €.

Je firma Cesty Mosty SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cesty Mosty SK, s. r. o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je Cesty Mosty SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Cesty Mosty SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cesty Mosty SK, s. r. o. sídli?

Cesty Mosty SK, s. r. o. má sídlo na adrese Nad Dunajom 768/2, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026