Goral Stavby Bau s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52075052
DIČ: 2120883061
IČ DPH: SK2120883061
Haligovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haligovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 27. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/37340/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Džurňáková od 27. 11. 2018
    konateľspoločník
  • Pavol Džurňák od 27. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Goral Stavby Bau s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 26,4 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 587,9 tis. €.

587,9 tis. €
Tržby
26,4 tis. €
Zisk
587,9 tis. €
Celkové výnosy
252,0 tis. €
Aktíva
108,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
13,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 16,3 tis., 2022 3,1 tis., 2023 15,7 tis., 2024 18,9 tis., 2025 26,4 tis.202016,3 tis.20223,1 tis.202315,7 tis.202418,9 tis.202526,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 383,6 tis., 2022 371,6 tis., 2023 547,1 tis., 2024 528,7 tis., 2025 587,9 tis.2020383,6 tis.2022371,6 tis.2023547,1 tis.2024528,7 tis.2025587,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 587,9 tis. € 26,4 tis. €
2024 528,7 tis. € 18,9 tis. €
2023 547,1 tis. € 15,7 tis. €
2022 371,6 tis. € 3,1 tis. €
2020 383,6 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,6 tis. €
  • Finančné účty129,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,4 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky25,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky117,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Goral Stavby Bau s.r.o. v konkurze?

Goral Stavby Bau s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Goral Stavby Bau s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Goral Stavby Bau s.r.o. tržby 587,9 tis. €.

Je firma Goral Stavby Bau s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Goral Stavby Bau s.r.o. dosiahla zisk 26,4 tis. €.

Je Goral Stavby Bau s.r.o. platiteľom DPH?

Goral Stavby Bau s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Goral Stavby Bau s.r.o. sídli?

Goral Stavby Bau s.r.o. má sídlo na adrese Haligovce, 065 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026