SK Dental Žilina, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52021556
DIČ: 2120867980
Halenárska 18A, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Halenárska 18A, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 1. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/43265/T
Predmet podnikania (výber): Veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Finančné služby v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK Dental Žilina, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 211,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
211,7 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
331,2 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 198,9 tis., 2022 164,5 tis., 2023 211,5 tis., 2024 206,2 tis., 2025 211,7 tis.2021198,9 tis.2022164,5 tis.2023211,5 tis.2024206,2 tis.2025211,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,0 mil.20211,1 mil.20221,1 mil.20231,4 mil.20241,9 mil.20252,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,1 mil.20211,4 mil.20221,1 mil.20231,5 mil.20241,9 mil.20252,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 54,5 tis., 2022 46,0 tis., 2023 63,3 tis., 2024 66,6 tis., 2025 60,3 tis.202154,5 tis.202246,0 tis.202363,3 tis.202466,6 tis.202560,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 211,7 tis. €
2024 1,9 mil. € 206,2 tis. €
2023 1,4 mil. € 211,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 164,5 tis. €
2021 1,1 mil. € 198,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie331,2 tis. €
  • Záväzky2,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK Dental Žilina, s.r.o. v konkurze?

SK Dental Žilina, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK Dental Žilina, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK Dental Žilina, s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma SK Dental Žilina, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK Dental Žilina, s.r.o. dosiahla zisk 211,7 tis. €.

Kde firma SK Dental Žilina, s.r.o. sídli?

SK Dental Žilina, s.r.o. má sídlo na adrese Halenárska 18A, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026