Štrkopiesky Nôta s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52019829
DIČ: 2120878133
IČ DPH: SK2120878133
Námestie republiky 1992/23, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie republiky 1992/23, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná ťažba a dobývanie 08.99
Dátum vzniku: 17. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/35446/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboš Nôta od 17. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Štrkopiesky Nôta s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 14,1 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 596,9 tis. €.

596,9 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
550,8 tis. €
Celkové výnosy
934,6 tis. €
Aktíva
103,1 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,0 tis., 2022 4,8 tis., 2023 12,1 tis., 2024 10,7 tis., 2025 14,1 tis.202127,0 tis.20224,8 tis.202312,1 tis.202410,7 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 423,6 tis., 2022 608,3 tis., 2023 515,3 tis., 2024 526,1 tis., 2025 596,9 tis.2021423,6 tis.2022608,3 tis.2023515,3 tis.2024526,1 tis.2025596,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 596,9 tis. € 14,1 tis. €
2024 526,1 tis. € 10,7 tis. €
2023 515,3 tis. € 12,1 tis. €
2022 608,3 tis. € 4,8 tis. €
2021 423,6 tis. € 27,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok779,2 tis. €
  • Zásoby95,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,9 tis. €
  • Finančné účty1,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie752 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov80,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky291,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky482,0 tis. €
  • Bankové úvery58,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Štrkopiesky Nôta s.r.o. v konkurze?

Štrkopiesky Nôta s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Štrkopiesky Nôta s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Štrkopiesky Nôta s.r.o. tržby 596,9 tis. €.

Je firma Štrkopiesky Nôta s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Štrkopiesky Nôta s.r.o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je Štrkopiesky Nôta s.r.o. platiteľom DPH?

Štrkopiesky Nôta s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Štrkopiesky Nôta s.r.o. sídli?

Štrkopiesky Nôta s.r.o. má sídlo na adrese Námestie republiky 1992/23, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026