Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52010783
DIČ: 2120870015
IČ DPH: SK2120870015
Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 24. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2021
Spisová značka: Sro/132285/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Accounting Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 22,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 164,6 tis. €.

164,6 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
117,4 tis. €
Aktíva
111,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,4 tis., 2022 19,3 tis., 2023 13,1 tis., 2024 31,4 tis., 2025 22,4 tis.202122,4 tis.202219,3 tis.202313,1 tis.202431,4 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,8 tis., 2022 78,0 tis., 2023 106,6 tis., 2024 170,1 tis., 2025 164,6 tis.202164,8 tis.202278,0 tis.2023106,6 tis.2024170,1 tis.2025164,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 164,6 tis. € 22,4 tis. €
2024 170,1 tis. € 31,4 tis. €
2023 106,6 tis. € 13,1 tis. €
2022 78,0 tis. € 19,3 tis. €
2021 64,8 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,4 tis. €
  • Záväzky6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Accounting Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

Accounting Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Accounting Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Accounting Slovakia, spol. s r.o. tržby 164,6 tis. €.

Je firma Accounting Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Accounting Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je Accounting Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Accounting Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Accounting Slovakia, spol. s r.o. sídli?

Accounting Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026