Mr. Job SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52005445
DIČ: 2120860148
IČ DPH: SK2120860148
Cesta na Senec 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta na Senec 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 17. 10. 2018
Základné imanie: 35,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/141700/B
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Horemuž od 4. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mr. Job SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,5 tis. € a tržby jej narástli na 294,4 tis. €.

294,4 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
294,4 tis. €
Celkové výnosy
519,9 tis. €
Aktíva
50,2 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 703, 2023 2,7 tis., 2024 −48, 2025 4,5 tis.20215,9 tis.202270320232,7 tis.2024−4820254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,2 tis., 2022 14,5 tis., 2023 16,6 tis., 2024 12,1 tis., 2025 294,4 tis.202110,2 tis.202214,5 tis.202316,6 tis.202412,1 tis.2025294,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 294,4 tis. € 4,5 tis. €
2024 12,1 tis. € -48 €
2023 16,6 tis. € 2,7 tis. €
2022 14,5 tis. € 703 €
2021 10,2 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky320,9 tis. €
  • Finančné účty100,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky379,4 tis. €
  • Bankové úvery49,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mr. Job SK s.r.o. v konkurze?

Mr. Job SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mr. Job SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mr. Job SK s.r.o. tržby 294,4 tis. €.

Je firma Mr. Job SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mr. Job SK s.r.o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je Mr. Job SK s.r.o. platiteľom DPH?

Mr. Job SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mr. Job SK s.r.o. sídli?

Mr. Job SK s.r.o. má sídlo na adrese Cesta na Senec 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026