Betis rental s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52002748
DIČ: 2120865835
IČ DPH: SK2120865835
Mierová 202, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 202, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.32
Dátum vzniku: 23. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 11. 2018
Spisová značka: Sro/132247/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Király od 23. 10. 2018
    konateľ
  • Tibor Király od 23. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Betis rental s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 191,8 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 727,2 tis. €.

727,2 tis. €
Tržby
191,8 tis. €
Zisk
734,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
63,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 167,4 tis., 2022 185,0 tis., 2023 114,4 tis., 2024 172,8 tis., 2025 191,8 tis.2021167,4 tis.2022185,0 tis.2023114,4 tis.2024172,8 tis.2025191,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 597,7 tis., 2022 671,9 tis., 2023 630,4 tis., 2024 705,4 tis., 2025 727,2 tis.2021597,7 tis.2022671,9 tis.2023630,4 tis.2024705,4 tis.2025727,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 727,2 tis. € 191,8 tis. €
2024 705,4 tis. € 172,8 tis. €
2023 630,4 tis. € 114,4 tis. €
2022 671,9 tis. € 185,0 tis. €
2021 597,7 tis. € 167,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,4 tis. €
  • Zásoby42,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,7 tis. €
  • Finančné účty932,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov980,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie191,8 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Betis rental s. r. o. v konkurze?

Betis rental s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Betis rental s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Betis rental s. r. o. tržby 727,2 tis. €.

Je firma Betis rental s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Betis rental s. r. o. dosiahla zisk 191,8 tis. €.

Je Betis rental s. r. o. platiteľom DPH?

Betis rental s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Betis rental s. r. o. sídli?

Betis rental s. r. o. má sídlo na adrese Mierová 202, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026