Shiji Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51998165
DIČ: 2120862161
IČ DPH: SK2120862161
1. mája 4, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 4, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.20
Dátum vzniku: 13. 10. 2018
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2019
Spisová značka: Sro/72882/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Administratívne služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kevin King od 13. 10. 2018
    konateľ
  • Wolfgang Emperger od 22. 12. 2025
    konateľ
  • Shiji (Singapore) Pte. Ltd. od 12. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Shiji Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 52,9 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
52,9 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
813,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
64,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,8 tis., 2022 80,8 tis., 2023 20,4 tis., 2024 −67,3 tis., 2025 52,9 tis.202129,8 tis.202280,8 tis.202320,4 tis.2024−67,3 tis.202552,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 2,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,7 mil., 2025 2,3 mil.20211,0 mil.20222,2 mil.20231,7 mil.20241,7 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 52,9 tis. €
2024 1,7 mil. € -67,3 tis. €
2023 1,7 mil. € 20,4 tis. €
2022 2,2 mil. € 80,8 tis. €
2021 1,0 mil. € 29,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,3 tis. €
  • Zásoby273,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky435,7 tis. €
  • Finančné účty348,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy570,6 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,9 tis. €
  • Rezervy44,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky230,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Shiji Slovakia s.r.o. v konkurze?

Shiji Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Shiji Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Shiji Slovakia s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma Shiji Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Shiji Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 52,9 tis. €.

Je Shiji Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Shiji Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Shiji Slovakia s.r.o. sídli?

Shiji Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 4, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026