MBL BA Inžiniering s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51995760
DIČ: 2120863943
IČ DPH: SK2120863943
Čmelíkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čmelíkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 25. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2022
Spisová značka: Sro/132315/B
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Blažo od 25. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MBL BA Inžiniering s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 8,8 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 85,9 tis. €.

85,9 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
66,9 tis. €
Aktíva
47,3 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 14,0 tis., 2023 7,4 tis., 2024 10,3 tis., 2025 8,8 tis.20211,3 tis.202214,0 tis.20237,4 tis.202410,3 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,5 tis., 2022 59,4 tis., 2023 103,2 tis., 2024 102,5 tis., 2025 85,9 tis.20218,5 tis.202259,4 tis.2023103,2 tis.2024102,5 tis.202585,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 85,9 tis. € 8,8 tis. €
2024 102,5 tis. € 10,3 tis. €
2023 103,2 tis. € 7,4 tis. €
2022 59,4 tis. € 14,0 tis. €
2021 8,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,3 tis. €
  • Záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MBL BA Inžiniering s. r. o. v konkurze?

MBL BA Inžiniering s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MBL BA Inžiniering s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MBL BA Inžiniering s. r. o. tržby 85,9 tis. €.

Je firma MBL BA Inžiniering s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MBL BA Inžiniering s. r. o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je MBL BA Inžiniering s. r. o. platiteľom DPH?

MBL BA Inžiniering s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MBL BA Inžiniering s. r. o. sídli?

MBL BA Inžiniering s. r. o. má sídlo na adrese Čmelíkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026