JOKIS-Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51995212
DIČ: 2120867595
IČ DPH: SK2120867595
Zahradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zahradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2020
Spisová značka: Sro/132280/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Stupák od 24. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOKIS-Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 77,8 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 875,1 tis. €.

875,1 tis. €
Tržby
77,8 tis. €
Zisk
875,1 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
359,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,8 tis., 2022 50,8 tis., 2023 67,7 tis., 2024 117,4 tis., 2025 77,8 tis.202130,8 tis.202250,8 tis.202367,7 tis.2024117,4 tis.202577,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 224,9 tis., 2022 314,3 tis., 2023 543,0 tis., 2024 646,4 tis., 2025 875,1 tis.2021224,9 tis.2022314,3 tis.2023543,0 tis.2024646,4 tis.2025875,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 875,1 tis. € 77,8 tis. €
2024 646,4 tis. € 117,4 tis. €
2023 543,0 tis. € 67,7 tis. €
2022 314,3 tis. € 50,8 tis. €
2021 224,9 tis. € 30,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok736,9 tis. €
  • Zásoby39,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky388,0 tis. €
  • Finančné účty137,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov274,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie77,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky133,5 tis. €
  • Bankové úvery808,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOKIS-Slovakia s.r.o. v konkurze?

JOKIS-Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOKIS-Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOKIS-Slovakia s.r.o. tržby 875,1 tis. €.

Je firma JOKIS-Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOKIS-Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 77,8 tis. €.

Je JOKIS-Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

JOKIS-Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JOKIS-Slovakia s.r.o. sídli?

JOKIS-Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Zahradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026