MONTY media s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51983656
DIČ: 2120850710
IČ DPH: SK2120850710
Benkova 6, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Benkova 6, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 4. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/46662/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Športová činnosť podľa §3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení n…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Valábik od 3. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTY media s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 7,7 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 184,7 tis. €.

184,7 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
74,2 tis. €
Aktíva
46,0 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,4 tis., 2022 773, 2023 −9,6 tis., 2024 9,0 tis., 2025 7,7 tis.202114,4 tis.20227732023−9,6 tis.20249,0 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,2 tis., 2022 198,8 tis., 2023 260,4 tis., 2024 263,0 tis., 2025 184,7 tis.2021238,2 tis.2022198,8 tis.2023260,4 tis.2024263,0 tis.2025184,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,7 tis. € 7,7 tis. €
2024 263,0 tis. € 9,0 tis. €
2023 260,4 tis. € -9,6 tis. €
2022 198,8 tis. € 773 €
2021 238,2 tis. € 14,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,0 tis. €
  • Záväzky28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTY media s.r.o. v konkurze?

MONTY media s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTY media s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTY media s.r.o. tržby 184,7 tis. €.

Je firma MONTY media s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTY media s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je MONTY media s.r.o. platiteľom DPH?

MONTY media s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTY media s.r.o. sídli?

MONTY media s.r.o. má sídlo na adrese Benkova 6, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026