TX Montage Industries s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51980100
DIČ: 2120854560
IČ DPH: SK2120854560
Vyšné Ružbachy 268, Vyšné Ružbachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšné Ružbachy 268, Vyšné Ružbachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 9. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/37100/P
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Libák od 9. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TX Montage Industries s. r. o. v roku 2025 vykázala stratu 68,9 tis. € a tržby dosiahli 592,1 tis. €.

592,1 tis. €
Tržby
68,9 tis. €
Strata
592,1 tis. €
Celkové výnosy
650,7 tis. €
Aktíva
-55,2 tis. €
Vlastné imanie
108 %
Celková zadlženosť
−9,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 139, 2021 161, 2022 907, 2023 −4,8 tis., 2025 −68,9 tis.2020139202116120229072023−4,8 tis.2025−68,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 176,2 tis., 2021 235,3 tis., 2022 321,3 tis., 2023 234,3 tis., 2025 592,1 tis.2020176,2 tis.2021235,3 tis.2022321,3 tis.2023234,3 tis.2025592,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 592,1 tis. € -68,9 tis. €
2023 234,3 tis. € -4,8 tis. €
2022 321,3 tis. € 907 €
2021 235,3 tis. € 161 €
2020 176,2 tis. € 139 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-55,2 tis. €
  • Záväzky706,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TX Montage Industries s. r. o. v konkurze?

TX Montage Industries s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TX Montage Industries s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TX Montage Industries s. r. o. tržby 592,1 tis. €.

Je firma TX Montage Industries s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TX Montage Industries s. r. o. vykázala stratu 68,9 tis. €.

Je TX Montage Industries s. r. o. platiteľom DPH?

TX Montage Industries s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TX Montage Industries s. r. o. sídli?

TX Montage Industries s. r. o. má sídlo na adrese Vyšné Ružbachy 268, Vyšné Ružbachy, 065 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026