Charlieapartments s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51978571
DIČ: 2120871940
IČ DPH: SK2120871940
Bešeňová 247, Bešeňová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bešeňová 247, Bešeňová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 11. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/71006/L
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Adamčáková od 1. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Charlieapartments s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 112 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 27,9 tis. €.

27,9 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
26,1 tis. €
Aktíva
15,2 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −669, 2022 1,2 tis., 2023 1,5 tis., 2024 1,5 tis., 2025 3,2 tis.2021−66920221,2 tis.20231,5 tis.20241,5 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,4 tis., 2022 36,6 tis., 2023 39,8 tis., 2024 35,4 tis., 2025 27,9 tis.202118,4 tis.202236,6 tis.202339,8 tis.202435,4 tis.202527,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,9 tis. € 3,2 tis. €
2024 35,4 tis. € 1,5 tis. €
2023 39,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 36,6 tis. € 1,2 tis. €
2021 18,4 tis. € -669 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,2 tis. €
  • Záväzky10,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Charlieapartments s.r.o. v konkurze?

Charlieapartments s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Charlieapartments s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Charlieapartments s.r.o. tržby 27,9 tis. €.

Je firma Charlieapartments s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Charlieapartments s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je Charlieapartments s.r.o. platiteľom DPH?

Charlieapartments s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Charlieapartments s.r.o. sídli?

Charlieapartments s.r.o. má sídlo na adrese Bešeňová 247, Bešeňová, 034 83.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026