M&F Obklady a Dlažby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51969530
DIČ: 2120847894
IČ DPH: SK2120847894
Bajkalská 21, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 21, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 28. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 10. 2018
Spisová značka: Sro/37033/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba sviečok a tieniacej technik; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Lipták od 28. 9. 2018
    konateľspoločník
  • Zuzana Liptáková od 15. 3. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M&F Obklady a Dlažby s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 26,4 tis. €.

26,4 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Strata
77,2 tis. €
Aktíva
11,5 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 5,4 tis., 2023 −7,7 tis., 2024 12,0 tis., 2025 −2,9 tis.20219,0 tis.20225,4 tis.2023−7,7 tis.202412,0 tis.2025−2,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 811,2 tis., 2022 315,9 tis., 2023 178,6 tis., 2024 106,5 tis., 2025 26,4 tis.2021811,2 tis.2022315,9 tis.2023178,6 tis.2024106,5 tis.202526,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,4 tis. € -2,9 tis. €
2024 106,5 tis. € 12,0 tis. €
2023 178,6 tis. € -7,7 tis. €
2022 315,9 tis. € 5,4 tis. €
2021 811,2 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,5 tis. €
  • Záväzky65,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M&F Obklady a Dlažby s.r.o. v konkurze?

M&F Obklady a Dlažby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M&F Obklady a Dlažby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M&F Obklady a Dlažby s.r.o. tržby 26,4 tis. €.

Je firma M&F Obklady a Dlažby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M&F Obklady a Dlažby s.r.o. vykázala stratu 2,9 tis. €.

Je M&F Obklady a Dlažby s.r.o. platiteľom DPH?

M&F Obklady a Dlažby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M&F Obklady a Dlažby s.r.o. sídli?

M&F Obklady a Dlažby s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 21, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026