KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51959496
DIČ: 2120842350
IČ DPH: SK2120842350
Galantská 360, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galantská 360, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 21. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/43035/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karl Egger od 21. 9. 2018
    konateľ
  • Michael Sill od 1. 11. 2018
    konateľspoločník
  • KE KELIT GmbH. od 4. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 345 % na 372,7 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
372,7 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
625,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,9 tis., 2022 30,4 tis., 2023 86,0 tis., 2024 83,7 tis., 2025 372,7 tis.202159,9 tis.202230,4 tis.202386,0 tis.202483,7 tis.2025372,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,9 mil.20211,6 mil.20222,7 mil.20233,1 mil.20242,2 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 372,7 tis. €
2024 2,2 mil. € 83,7 tis. €
2023 3,1 mil. € 86,0 tis. €
2022 2,7 mil. € 30,4 tis. €
2021 1,6 mil. € 59,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok133,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,5 tis. €
  • Zásoby548,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky747,7 tis. €
  • Finančné účty92,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov247,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie372,7 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky708,4 tis. €
  • Bankové úvery243,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. v konkurze?

KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. dosiahla zisk 372,7 tis. €.

Je KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. platiteľom DPH?

KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. sídli?

KE KELIT SLOVAKIA Trading s.r.o. má sídlo na adrese Galantská 360, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026