D&P Corporation, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51950791
DIČ: 2120869487
IČ DPH: SK2120869487
Narcisová 24, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Narcisová 24, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2018
Spisová značka: Sro/43054/T
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominika Ščasná od 12. 1. 2024
    konateľ
  • Ing. Patrik Ščasný od 20. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť D&P Corporation, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,0 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 399,7 tis. €.

399,7 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
399,7 tis. €
Celkové výnosy
54,7 tis. €
Aktíva
31,7 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 2,0 tis., 2020 2,6 tis., 2021 5,5 tis., 2024 −3,3 tis., 2025 1,0 tis.20192,0 tis.20202,6 tis.20215,5 tis.2024−3,3 tis.20251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 178,2 tis., 2020 131,7 tis., 2021 435,0 tis., 2024 308,3 tis., 2025 399,7 tis.2019178,2 tis.2020131,7 tis.2021435,0 tis.2024308,3 tis.2025399,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 308,3 tis., 2025 399,7 tis.2019–2020–2021–2024308,3 tis.2025399,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.2019–2020–2021–20241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 399,7 tis. € 1,0 tis. €
2024 308,3 tis. € -3,3 tis. €
2021 435,0 tis. € 5,5 tis. €
2020 131,7 tis. € 2,6 tis. €
2019 178,2 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,5 tis. €
  • Finančné účty4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma D&P Corporation, s.r.o. v konkurze?

D&P Corporation, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma D&P Corporation, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala D&P Corporation, s.r.o. tržby 399,7 tis. €.

Je firma D&P Corporation, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 D&P Corporation, s.r.o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je D&P Corporation, s.r.o. platiteľom DPH?

D&P Corporation, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma D&P Corporation, s.r.o. sídli?

D&P Corporation, s.r.o. má sídlo na adrese Narcisová 24, Šaľa, 927 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026