Pálenica Šúrovce s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51936496
DIČ: 2120862700
IČ DPH: SK2120862700
Seredská 58, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Seredská 58, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.01
Dátum vzniku: 22. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2018
Spisová značka: Sro/43039/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Miškolci od 22. 9. 2018
    konateľspoločník
  • Juraj Rezbárik od 22. 9. 2018
    konateľ
  • Matúš Rezbárik od 22. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pálenica Šúrovce s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 166,6 tis. €.

166,6 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
118,3 tis. €
Aktíva
65,3 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,6 tis., 2022 19,4 tis., 2023 5,7 tis., 2024 9,6 tis., 2025 3,7 tis.202111,6 tis.202219,4 tis.20235,7 tis.20249,6 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,1 tis., 2022 182,2 tis., 2023 118,4 tis., 2024 189,0 tis., 2025 166,6 tis.2021140,1 tis.2022182,2 tis.2023118,4 tis.2024189,0 tis.2025166,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 166,6 tis. € 3,7 tis. €
2024 189,0 tis. € 9,6 tis. €
2023 118,4 tis. € 5,7 tis. €
2022 182,2 tis. € 19,4 tis. €
2021 140,1 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie65,3 tis. €
  • Záväzky53,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pálenica Šúrovce s.r.o. v konkurze?

Pálenica Šúrovce s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pálenica Šúrovce s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pálenica Šúrovce s.r.o. tržby 166,6 tis. €.

Je firma Pálenica Šúrovce s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pálenica Šúrovce s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je Pálenica Šúrovce s.r.o. platiteľom DPH?

Pálenica Šúrovce s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pálenica Šúrovce s.r.o. sídli?

Pálenica Šúrovce s.r.o. má sídlo na adrese Seredská 58, Trnava, 917 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026