Emineo Partners – accounting services, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51925001
DIČ: 2120873425
IČ DPH: SK2120873425
Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/132137/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Muráni od 19. 10. 2018
    konateľ
  • Emineo Partners – services, s. r. o. od 12. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Emineo Partners – accounting services, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 39,4 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 862,7 tis. €.

862,7 tis. €
Tržby
39,4 tis. €
Zisk
864,5 tis. €
Celkové výnosy
256,3 tis. €
Aktíva
44,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,5 tis., 2022 48,3 tis., 2023 56,3 tis., 2024 59,9 tis., 2025 39,4 tis.202146,5 tis.202248,3 tis.202356,3 tis.202459,9 tis.202539,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 383,4 tis., 2022 432,3 tis., 2023 606,8 tis., 2024 765,3 tis., 2025 862,7 tis.2021383,4 tis.2022432,3 tis.2023606,8 tis.2024765,3 tis.2025862,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 862,7 tis. € 39,4 tis. €
2024 765,3 tis. € 59,9 tis. €
2023 606,8 tis. € 56,3 tis. €
2022 432,3 tis. € 48,3 tis. €
2021 383,4 tis. € 46,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky6,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky238,0 tis. €
  • Finančné účty8,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,4 tis. €
  • Rezervy10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky188,3 tis. €
  • Bankové úvery6 €
  • Časové rozlíšenie864 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Emineo Partners – accounting services, s. r. o. v konkurze?

Emineo Partners – accounting services, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Emineo Partners – accounting services, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Emineo Partners – accounting services, s. r. o. tržby 862,7 tis. €.

Je firma Emineo Partners – accounting services, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Emineo Partners – accounting services, s. r. o. dosiahla zisk 39,4 tis. €.

Je Emineo Partners – accounting services, s. r. o. platiteľom DPH?

Emineo Partners – accounting services, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Emineo Partners – accounting services, s. r. o. sídli?

Emineo Partners – accounting services, s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026