MSK Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51915138
DIČ: 2120828501
IČ DPH: SK2120828501
Preseľany 55, Preseľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Preseľany 55, Preseľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 29. 8. 2018
Základné imanie: 86,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2018
Spisová značka: Sro/48768/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michal Košovan od 10. 6. 2019
    konateľ
  • Štefan Košovan od 29. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Mária Košovanová od 24. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MSK Company s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 31 % na 24,3 tis. € a tržby jej klesli o 95 % na 27,0 tis. €.

27,0 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Strata
29,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
80,4 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,8 tis., 2022 17,1 tis., 2023 17,9 tis., 2024 −35,2 tis., 2025 −24,3 tis.202110,8 tis.202217,1 tis.202317,9 tis.2024−35,2 tis.2025−24,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 73,8 tis., 2022 75,5 tis., 2023 76,4 tis., 2024 498,0 tis., 2025 27,0 tis.202173,8 tis.202275,5 tis.202376,4 tis.2024498,0 tis.202527,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,0 tis. € -24,3 tis. €
2024 498,0 tis. € -35,2 tis. €
2023 76,4 tis. € 17,9 tis. €
2022 75,5 tis. € 17,1 tis. €
2021 73,8 tis. € 10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok638,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky508,4 tis. €
  • Finančné účty5,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie141 €

Pasíva

  • Základné imanie86,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-24,3 tis. €
  • Rezervy451 €
  • Dlhodobé záväzky888,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MSK Company s.r.o. v konkurze?

MSK Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MSK Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MSK Company s.r.o. tržby 27,0 tis. €.

Je firma MSK Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MSK Company s.r.o. vykázala stratu 24,3 tis. €.

Je MSK Company s.r.o. platiteľom DPH?

MSK Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MSK Company s.r.o. sídli?

MSK Company s.r.o. má sídlo na adrese Preseľany 55, Preseľany, 956 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026