DE Industriemontage s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51903750
DIČ: 2121032210
IČ DPH: SK2121032210
Hviezdoslavova 753/26, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 753/26, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 14. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/138181/B
Predmet podnikania (výber): Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Dujničová od 14. 6. 2019
    konateľ
  • Enes Durguti od 30. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DE Industriemontage s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 138,1 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 680,4 tis. €.

680,4 tis. €
Tržby
138,1 tis. €
Zisk
680,4 tis. €
Celkové výnosy
505,4 tis. €
Aktíva
371,3 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
26,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 6,6 tis., 2023 195,4 tis., 2024 6,1 tis., 2025 138,1 tis.20215,8 tis.20226,6 tis.2023195,4 tis.20246,1 tis.2025138,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 222,6 tis., 2022 209,3 tis., 2023 994,9 tis., 2024 1,0 mil., 2025 680,4 tis.2021222,6 tis.2022209,3 tis.2023994,9 tis.20241,0 mil.2025680,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 680,4 tis. € 138,1 tis. €
2024 1,0 mil. € 6,1 tis. €
2023 994,9 tis. € 195,4 tis. €
2022 209,3 tis. € 6,6 tis. €
2021 222,6 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky147,1 tis. €
  • Finančné účty358,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov228,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie138,1 tis. €
  • Rezervy26 €
  • Dlhodobé záväzky566 €
  • Krátkodobé záväzky133,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DE Industriemontage s.r.o. v konkurze?

DE Industriemontage s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DE Industriemontage s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DE Industriemontage s.r.o. tržby 680,4 tis. €.

Je firma DE Industriemontage s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DE Industriemontage s.r.o. dosiahla zisk 138,1 tis. €.

Je DE Industriemontage s.r.o. platiteľom DPH?

DE Industriemontage s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DE Industriemontage s.r.o. sídli?

DE Industriemontage s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 753/26, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026