ESO WORLD SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51891409
DIČ: 2120826224
IČ DPH: SK2120826224
Arménska 13829/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Arménska 13829/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 21. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2018
Spisová značka: Sro/130817/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Balažovič od 21. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ESO WORLD SK s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 96 % na 35,3 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 336,0 tis. €.

336,0 tis. €
Tržby
35,3 tis. €
Zisk
148,3 tis. €
Aktíva
138,1 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 10,6 tis., 2022 17,8 tis., 2023 18,0 tis., 2024 35,3 tis.201810,6 tis.202217,8 tis.202318,0 tis.202435,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 68,1 tis., 2022 307,6 tis., 2023 145,1 tis., 2024 336,0 tis.201868,1 tis.2022307,6 tis.2023145,1 tis.2024336,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 336,0 tis. € 35,3 tis. €
2023 145,1 tis. € 18,0 tis. €
2022 307,6 tis. € 17,8 tis. €
2018 68,1 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie138,1 tis. €
  • Záväzky10,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESO WORLD SK s.r.o. v konkurze?

ESO WORLD SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESO WORLD SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ESO WORLD SK s.r.o. tržby 336,0 tis. €.

Je firma ESO WORLD SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ESO WORLD SK s.r.o. dosiahla zisk 35,3 tis. €.

Je ESO WORLD SK s.r.o. platiteľom DPH?

ESO WORLD SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESO WORLD SK s.r.o. sídli?

ESO WORLD SK s.r.o. má sídlo na adrese Arménska 13829/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026