In Investments s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51886545
DIČ: 2120825861
IČ DPH: SK2120825861
Hrušov 140, Hrušov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrušov 140, Hrušov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/44517/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Bartóková od 18. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť In Investments s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 654 % na 8,1 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 301,3 tis. €.

301,3 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Zisk
303,1 tis. €
Celkové výnosy
119,3 tis. €
Aktíva
85,9 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
19,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 −110, 2023 −16,2 tis., 2024 1,1 tis., 2025 8,1 tis.20211,7 tis.2022−1102023−16,2 tis.20241,1 tis.20258,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,7 tis., 2022 88,7 tis., 2023 178,4 tis., 2024 265,4 tis., 2025 301,3 tis.202122,7 tis.202288,7 tis.2023178,4 tis.2024265,4 tis.2025301,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 301,3 tis. € 8,1 tis. €
2024 265,4 tis. € 1,1 tis. €
2023 178,4 tis. € -16,2 tis. €
2022 88,7 tis. € -110 €
2021 22,7 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,8 tis. €
  • Zásoby21,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,6 tis. €
  • Finančné účty44,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy86,2 tis. €
  • Fondy zo zisku212 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,1 tis. €
  • Rezervy665 €
  • Dlhodobé záväzky17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma In Investments s.r.o. v konkurze?

In Investments s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma In Investments s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala In Investments s.r.o. tržby 301,3 tis. €.

Je firma In Investments s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 In Investments s.r.o. dosiahla zisk 8,1 tis. €.

Je In Investments s.r.o. platiteľom DPH?

In Investments s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma In Investments s.r.o. sídli?

In Investments s.r.o. má sídlo na adrese Hrušov 140, Hrušov, 049 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026