MiBa Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51878631
DIČ: 2120818183
Tomášikova 2515/9, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 2515/9, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 10. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/36819/P
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Barla od 10. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MiBa Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 135 € a tržby jej narástli o 3 % na 5,6 tis. €.

5,6 tis. €
Tržby
135 €
Strata
17,0 tis. €
Aktíva
11,5 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 872, 2022 1,1 tis., 2023 1,4 tis., 2024 1,7 tis., 2025 −135202187220221,1 tis.20231,4 tis.20241,7 tis.2025−135
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,3 tis., 2022 10,5 tis., 2023 9,5 tis., 2024 5,5 tis., 2025 5,6 tis.202118,3 tis.202210,5 tis.20239,5 tis.20245,5 tis.20255,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 tis. € -135 €
2024 5,5 tis. € 1,7 tis. €
2023 9,5 tis. € 1,4 tis. €
2022 10,5 tis. € 1,1 tis. €
2021 18,3 tis. € 872 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,5 tis. €
  • Záväzky5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MiBa Slovakia s. r. o. v konkurze?

MiBa Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MiBa Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MiBa Slovakia s. r. o. tržby 5,6 tis. €.

Je firma MiBa Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MiBa Slovakia s. r. o. vykázala stratu 135 €.

Kde firma MiBa Slovakia s. r. o. sídli?

MiBa Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 2515/9, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026