EUROCAM Fleet Service s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51866536
DIČ: 2120816775
IČ DPH: SK2120816775
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 3. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/133586/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Melichárek od 8. 11. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Melichárek od 8. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROCAM Fleet Service s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 874,4 tis. €.

874,4 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
883,8 tis. €
Celkové výnosy
846,3 tis. €
Aktíva
264,7 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
50,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,6 tis., 2022 6,5 tis., 2023 6,7 tis., 2024 18,3 tis., 2025 19,2 tis.202142,6 tis.20226,5 tis.20236,7 tis.202418,3 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 732,5 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,1 mil., 2025 874,4 tis.2021732,5 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,1 mil.2025874,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 874,4 tis. € 19,2 tis. €
2024 1,1 mil. € 18,3 tis. €
2023 1,3 mil. € 6,7 tis. €
2022 1,2 mil. € 6,5 tis. €
2021 732,5 tis. € 42,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok763,3 tis. €
  • Zásoby8,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,6 tis. €
  • Finančné účty11,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy240,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky527,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky54,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROCAM Fleet Service s.r.o. v konkurze?

EUROCAM Fleet Service s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROCAM Fleet Service s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROCAM Fleet Service s.r.o. tržby 874,4 tis. €.

Je firma EUROCAM Fleet Service s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROCAM Fleet Service s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je EUROCAM Fleet Service s.r.o. platiteľom DPH?

EUROCAM Fleet Service s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROCAM Fleet Service s.r.o. sídli?

EUROCAM Fleet Service s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026