Henley & Partners Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51863413
DIČ: 2120809493
IČ DPH: SK2120809493
Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 28. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2018
Spisová značka: Sro/130291/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hugh Morshead od 28. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Stefan Kraus od 15. 3. 2019
    konateľ
  • HENLEY & PARTNERS GROUP HOLDINGS LTD od 8. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Henley & Partners Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 75,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
75,6 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
567,1 tis. €
Aktíva
357,5 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
88,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,2 tis., 2022 51,4 tis., 2023 30,8 tis., 2024 96,2 tis., 2025 75,6 tis.202137,2 tis.202251,4 tis.202330,8 tis.202496,2 tis.202575,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,5 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,2 mil.20211,1 mil.20221,5 mil.20232,3 mil.20242,3 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 75,6 tis. €
2024 2,3 mil. € 96,2 tis. €
2023 2,3 mil. € 30,8 tis. €
2022 1,5 mil. € 51,4 tis. €
2021 1,1 mil. € 37,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky18,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky493,5 tis. €
  • Finančné účty26,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov276,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie75,6 tis. €
  • Rezervy191,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Henley & Partners Slovakia s. r. o. v konkurze?

Henley & Partners Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Henley & Partners Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Henley & Partners Slovakia s. r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Henley & Partners Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Henley & Partners Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 75,6 tis. €.

Je Henley & Partners Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Henley & Partners Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Henley & Partners Slovakia s. r. o. sídli?

Henley & Partners Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pribinova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026