STAREK Transport Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51862891
DIČ: 2120834485
IČ DPH: SK2120834485
Ulica Jána Langoša 4796/2, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Jána Langoša 4796/2, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.01
Dátum vzniku: 4. 9. 2018
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/152185/B
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Eva Starek od 4. 9. 2018
    konateľspoločník
  • PhDr. Martin Starek od 4. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAREK Transport Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 43,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 104,2 tis. €.

104,2 tis. €
Tržby
43,9 tis. €
Zisk
104,2 tis. €
Celkové výnosy
546,9 tis. €
Aktíva
147,1 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
84,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 25,1 tis., 2023 28,2 tis., 2024 41,2 tis., 2025 43,9 tis.20214,1 tis.202225,1 tis.202328,2 tis.202441,2 tis.202543,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,4 tis., 2022 67,8 tis., 2023 98,1 tis., 2024 113,6 tis., 2025 104,2 tis.202145,4 tis.202267,8 tis.202398,1 tis.2024113,6 tis.2025104,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,2 tis. € 43,9 tis. €
2024 113,6 tis. € 41,2 tis. €
2023 98,1 tis. € 28,2 tis. €
2022 67,8 tis. € 25,1 tis. €
2021 45,4 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok527,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Finančné účty16,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov98,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky137,3 tis. €
  • Bankové úvery262,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAREK Transport Slovakia s.r.o. v konkurze?

STAREK Transport Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAREK Transport Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAREK Transport Slovakia s.r.o. tržby 104,2 tis. €.

Je firma STAREK Transport Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAREK Transport Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 43,9 tis. €.

Je STAREK Transport Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

STAREK Transport Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAREK Transport Slovakia s.r.o. sídli?

STAREK Transport Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Jána Langoša 4796/2, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026