Preston Partner Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51854040
DIČ: 2120808382
IČ DPH: SK2120808382
Nám. sv. Imricha 923/21, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. sv. Imricha 923/21, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/46190/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anita Batternay od 20. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Preston Partner Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 279,9 tis. €.

279,9 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
291,4 tis. €
Celkové výnosy
53,9 tis. €
Aktíva
5,5 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
3,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −622, 2022 2,3 tis., 2023 2,2 tis., 2024 4,5 tis., 2025 1,6 tis.2021−62220222,3 tis.20232,2 tis.20244,5 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 181,7 tis., 2022 173,6 tis., 2023 231,2 tis., 2024 225,0 tis., 2025 279,9 tis.2021181,7 tis.2022173,6 tis.2023231,2 tis.2024225,0 tis.2025279,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 279,9 tis. € 1,6 tis. €
2024 225,0 tis. € 4,5 tis. €
2023 231,2 tis. € 2,2 tis. €
2022 173,6 tis. € 2,3 tis. €
2021 181,7 tis. € -622 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Finančné účty10,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Preston Partner Slovakia s.r.o. v konkurze?

Preston Partner Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Preston Partner Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Preston Partner Slovakia s.r.o. tržby 279,9 tis. €.

Je firma Preston Partner Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Preston Partner Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je Preston Partner Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Preston Partner Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Preston Partner Slovakia s.r.o. sídli?

Preston Partner Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Nám. sv. Imricha 923/21, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026